Pera Mutfak Malatya

KURUMSAL

Pera Mimarlık olarak mutfak mobilyası sektöründe uzun yıllardır hizmet vererek kaliteli ürünleri daima uygun fiyat garantisi ile siz tüketicilerine ulaştırmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendisini sürekli yenilemek ve geliştirmekte olan öncü firmamız daima müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutar. Ürünlerimiz modern ve zengin kombine ürünler, yeni trend tasarımlar, zengin çeşit ve renk seçenekleri ile sizlerin beğeninize sunuyoruz. 
Üretim kalitesi ve satış sonrasındaki hizmetlerde de en iyi olmak temel felsefesi ile hareket eden pera mimarlık, özellikle son yıllarda bölgede mutfak mobilyası sektöründe edindiği tecrübelerle sektörün öncülerine hizmet vermektedir.
 
MİSYONUMUZ
Misyonumuz, siz müşterilerimizin memnuniyeti için, ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanan ürünleri, konusunda eğitimli ve tecrübeli çalışanları ile müşteriden önce müşteri gibi davranarak kaliteyi en ön planda tutmaktır.
 
VİZYONUMUZ
Modern üretim teknikleriyle, geleneksel mobilya sanatını harmanlayan ve müşterilerine en iyiyi sunmayı hedefleyen firmamız, bundan sonraki dönemde de sahip olduğu misyona uygun hareket ederek sürekli gelişmeyi hedeflemektedir.
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
Kaliteli üretim yapmayı hedefleyen, sürekli gelişen teknoloji ile birlikte yaşam alanlarına güven, kalite ve değer katan konforu üretmeyi kendine amaç ve ilke edinen firmamız için; müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktır.